LT546252E5C

Nowy produkt

Uwaga: Ostatnie sztuki na magazynie!

Gel-A-Peel Zestaw Świecących Żeli trzypak

65,00 zł

Gel-a-Peel to kreatywne zestawy, dzięki którym dziewczynki wyczarują fantastyczne ozdoby,biżuterię czy gadżety w wymiarze 3D.

Zestaw Magiczny żel Trzypak Świecący w ciemności 546252. Czas rozpocząć zabawę w projektowanie! W kilku prostych krokach można wyczarować fantastyczne przedmioty. Wybierz szablon i kolor masy, nałóż końcówkę, wyciskaj, poczekaj aż wyschnie, odklej i ciesz się fantastyczną ozdobą! Zestaw zawiera 3 tuby z silikonowym żelem w 3 odcieniach, za pomocą których dziewczynki będą mogły stworzyć z szablonu stylowe, szerokie i wąskie bransoletki, kolczyki, albo akcesoria i ozdoby według własnego pomysłu.

Gel-a-Peel to kreatywne zestawy, dzięki którym dziewczynki wyczarują fantastyczne ozdoby,biżuterię czy gadżety w wymiarze 3D. Z żelowej masy o najróżniejszych kolorach - od delikatnych pasteli, poprzez jaskrawe barwy, do brokatowych odcieni w stylu glamour - stworzyć można, co tylko podpowie fantazja. Tubki z masą żelową skonstruowano tak, by jednocześnie stanowiły narzędzie do wyciskania.

JAK TO DZIAŁA?
1. Wybierz szablon, z którego chcesz stworzyć biżuterię.
2. Wybierz kolor żelu.
3. Rysuj według szablonu i zaczekaj aż wyschnie.
4. Oderwij od szablonu, załóż i pochwal się innym.

Końcówki tubek są wymienne, dzięki czemu wyciśnięty żel tworzy różne wzorki i motywy. Gel-a-Peel to innowacyjny pomysł na kreatywną zabawę. Wystarczy wycisnąć masę według wzoru albo własnego pomysłu, poczekać aż żel wyschnie, następnie odkleić go od podkładki i gotowe! Możemy cieszyć się nową, odjazdową bransoletką, kolczykami, charmsami, nakładką na ołówek, a nawet etui na telefon!

Zawartość zestawu:
3 tuby z żelem: żółty, pomarańczowy, różowy - świecące w ciemności
możliwość stworzenia ponad 60 bransoletek
16 szablonów do tworzenia
przezroczysta podkładka, na którą wyciskamy żel
końcówki do wyciskania różnych motywów
5 wskazówek dla projektantki
szpatułka do czyszczenia
akcesoria do stworzenia kolczyków
pojemność 1 tuby - 30 g

Seria: Gel-A-Peel
Wymiary opakowania: 33 x 22 x 6 cm
Pojemność 1 tuby: 30 g (w zestawie 3 tuby)
Wiek: od 8 lat
Stan: Nowy

GWARANCJA 2 LATA
CERTYFIKAT CE

28 innych produktów w tej samej kategorii:

Powrót na górę