LT545224E5CPO

Nowy produkt

Gel-a-Peel Zestaw BŁYSZCZĄCE KORALIKI Żel

82,00 zł

Czas rozpocząć zabawę w projektowanie. Gel-a-Peel to kreatywne zestawy, dzięki którym dziewczynki wyczarują fantastyczne ozdoby, biżuterię czy gadżety w wymiarze 3D.

Czas rozpocząć zabawę w projektowanie! W kilku prostych krokach można wyczarować fantastyczne przedmioty. Wybierz szablon i kolor masy, nałóż końcówkę, wyciskaj, poczekaj aż wyschnie, odklej i ciesz się fantastyczną ozdobą!

Zestaw BŁYSZCZĄCE KORALIKI zawiera aż 3 różnokolorowe tuby z silikonowym żelem, za pomocą których dziewczynki będą mogły stworzyć bransoletki, kolczyki, breloczki albo opaskę na włosy.

Gel-a-Peel to kreatywne zestawy, dzięki którym dziewczynki wyczarują fantastyczne ozdoby, biżuterię czy gadżety w wymiarze 3D. Z żelowej masy o najróżniejszych kolorach - od delikatnych pasteli,poprzez jaskrawe barwy, do brokatowych odcieni w stylu glamour - stworzyć można, co tylko podpowie fantazja. Tubki z masą żelową skonstruowano tak, by jednocześnie stanowiły narzędzie do wyciskania.

JAK TO DZIAŁA?
1. Wybierz szablon, z którego chcesz stworzyć biżuterię.
2. Wybierz kolor żelu.
3. Rysuj według szablonu i zaczekaj aż wyschnie.
4. Oderwij od szablonu, załóż i pochwal się innym.

Końcówki tubek są wymienne, dzięki czemu wyciśnięty żel tworzy różne wzorki i motywy. Gel-a-Peel to innowacyjny pomysł na kreatywną zabawę. Wystarczy wycisnąć masę według wzoru albo własnego pomysłu, poczekać aż żel wyschnie, następnie odkleić go od podkładki i gotowe! Możemy cieszyć się nową, odjazdową bransoletką, kolczykami, charmsami, nakładką na ołówek, a nawet etui na telefon!

Zawartość zestawu:
26 szablonów.
3 tubki z żelami (różowy, niebieski, fioletowy).
4 porady projektanta.
Maszynka do tworzenia koralików.
Czyste arkusze do rysowania.
Narzędzie do czyszczenia.
Akcesoria do kolczyków i bransoletek.

Seria: Gel-A-Peel
Wymiary: 8,9 x 30,5 x 33 cm
Wymaga baterii: NIE
Waga: 454 g
Wiek: od 8 lat
Stan: Nowy

GWARANCJA 2 LATA
CERTYFIKAT CE

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Powrót na górę