KP2421

Nowy produkt

Kolejka - track car

99,00 zł

Każdy z nas i duży i mały, uwielbia zabawę kolejką. Dla dzieci jest to znakomita okazja do rozwinięcia wyobraźni, zdolności manualnych oraz koordynacji ruchowej.

Każdy z nas i duży i mały, uwielbia zabawę kolejką. Dla dzieci jest to znakomita okazja do rozwinięcia wyobraźni, zdolności manualnych oraz koordynacji ruchowej.  Kolejkę należy najpierw samodzielnie zbudować. Poprzez zabawę maluch uczy się logicznego myślenia, posługiwania się przedmiotami i dopasowywania ich do siebie.  Dla rodziców to możliwość aktywnej zabawy z dziećmi. Lokomotywa wraz z aż 5 wagonami oraz elementami otoczenia! Łączna długość torów to 7 metrów! Podczas jazdy lokomotywa wypuszcza z komina dym, dodatkowo świeci światełko. Lokomotywa parowa i wagony wykonane są z najwyższej jakości plastiku, co zapewnia długotrwałą żywotność i wytrzymałość poszczególnych akcesoriów zestawu
Do zestawu dołączono buteleczkę z olejem. Należy pamiętać, że za każdym razem po zainstalowaniu baterii i włączeniu kolejki (wciśnięcie przycisku ON), trzeba odczekać ok. 2 minuty  zanim kropla oleju zostanie wlana do komina lokomotywy.

Światło / Dźwięk / Lokomotywa / Dym nie jest toksyczny / Akcesoria

Wymiary toru: 181 x 78 cm
Długość torów: ok. 7 metrów
Zasilanie: 4 x baterie AA


GWARANCJA 2 LATA
CERTYFIKAT CE

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Powrót na górę