przejdź do portalu LINKBABY.PL

Domki

strona: 1

 • Duży namiot dla dzieci, tunel

  Kolorowy namiot w którym zabawa sprawi dzieciom wiele satysfakcji. Namiot składa się z dwóch pomieszczeń połączonych kolorowym tunelem.

  cena: 74.00 zł

 • Duży namiot dla dzieci - tunel

  Kolorowy namiot w którym zabawa sprawi dzieciom wiele satysfakcji. Namiot składa się z dwóch pomieszczeń połączonych kolorowym tunelem.

  cena: 69.00 zł

strona: 1

Domki dla dzieci to jedne z najlepszych zabawek jakie może sobie wyobrazić nasze dziecko. Zabawa w dom czyli naśladowanie rodziców podczas ich codziennych obowiązków, pomaga w rozwoju więzi społecznych. Bez względu na płeć, każde dziecko znajdzie swojemu domkowi odpowiednią nazwę i na własny sposób urządzi jego wnętrza. Bardzo często poza funkcją mieszkalną, domki wyposażone są w piaskownice oraz zjeżdżalnie. Producenci starają się aby elementy były wykonane z najwyższą starannością, dzięki czemu gwarantują bezpieczną zabawę oraz wytrzymałą konstrukcję.  Firmami przodującymi w tego typu konstrukcjach są Smoby i Little Tikes. Większość produktów posiada powłokę chroniącą je przed promieniowaniem UV. Z pewnością są one ciekawą alternatywą dla mini placu zabaw,  w szczególności gdy posiadamy ograniczoną powierzchnię w ogrodzie.

Wózki dla dzieci

Filtruj wg producenta

Filtruj wg ceny

Cena od:
do:
 • Kontakt

  więcej

  Kontakt
 • Dostawa

  więcej

  Dostawa
 • Bezpieczeństwo

  więcej

  Bezpieczeństwo
Nasze marki:
Fisher Price Klupś Meble Dziecięce Rhino Toys Mattel little tikes Trefl Lovi Smily Play BabyOno
Transport: Sposoby płatności
Sposoby płatności: Sposoby płatności